Księgarnia Antyk - Iota Unum, Ukryta Strona Dziejów
Powiadomienie
o nowościach

Brak pliku .ini [2]
Array
(
  [GID] => 69
  [HOST] => ksiagarnia.antyk.org.pl
  [SID] => 230
  [njs] => 
  [0] => 
)
Array
(
  [GID] => 69
  [HOST] => ksiagarnia.antyk.org.pl
  [SID] => 230
  [njs] => 
  [0] => 
)

albumy
antykwariat
biografie, wspomnienia
czasopisma
encyklopedie, słowniki
Filozofia
kalendarze
Książki historyczne
lingwistyka
Literatura dla młodzieży
Literatura dziejów cywilizacji
literatura faktu, reportaże
Literatura katolicka
literatura patriotyczna
literatura piękna
Literatura religijna - teologiczna
mapy, przewodniki
militaria
multimedia
myśli, aforyzmy
nauki humanistyczne
poezja
poezje
poradniki
psychologia, wychowanie
publicystyka, eseje
sztuka
upominki
upominki, dewocjonalia
Literatura o masonerii
REGULAMIN
Serrowarskie wyroby

Jeżeli posiadacie Państwo stronę internetową, blog, forum lub portal zapraszamy do programu partnerskiego, nic się nie płaci, wystarczy tylko link do naszej strony i są z tego pieniądze. Aby zapoznac się z programem: WebePartners


Jeżeli posiadacie Państwo stronę internetową, blog, forum lub portal to zapraszamy do zarabiania pieniędzy za pomocą programu partnerskiego, szczegóły:
Nasz telefon, opłata jak za połączenie lokalne 0-801 00 33 86
Wpisz szukane słowo:Szukaj według

Warunki zakupu

Przede wszystkim trzeba wejśc do PANELU KLIENTA,
jeśli Państwo po raz pierwszy składają zamówienie,
trzeba tam założyc nowe konto,
poprzez nakierowanie myszki na słowa "nowe konto"
i naciśnięcie prawego przycisku
na wytłuszczonych słowach "nowe konto"
Jeśli Państwo mają już konto
wystarczy po wejściu do PANELU KLIENTA
wypełnic odpowiednio pole KONTO i HASŁO

WYSŁKA ZAGRANICZNA

Kod pocztowy zagraniczny przy wysyłce zagranicznej BLOKUJE bardzo często płatność elektroniczna z zagranicy. Płatność NIE jest możliwa gdy wpisuje się niepasujące kody bowiem nasz formularz polskich kodów w połączeniu z systemem płatności elektronicznych nie przewiduje innych niż polskie kody pocztowe (zagraniczne kody często są innego formatu niż polskie kody pocztowe). Dlatego:

1. Należy w miejsce zapytania o kod wpisać 12-345

2. W komentarzu/uwagach do zamówienia należy wpisać cały poprawny adres dostawy (dokładnie taki jaki przewiduje Państwa poczta, w Państwa kraju) wraz z imieniem i nazwiskiem osoby zamawiającej oraz wraz z podaniem KRAJU docelowego - tak byśmy nie musięli się niczego domyślać.
Jak kupować na raty? - zapraszamy do naszych aukcji na allegro, gdzie mogą Państwo dokonać zakupów naszych towarów na raty. Każda z pozycji na naszej stronie www ma na dole odnośnik "allegro".
Czas realizacji zamówienia


Czas oczekiwania na przesyłkę składa się z okresu realizacji zamówienia w sklepie i czasu dostarczenia przesyłki przez spedytora - Pocztę Polską lub kurierem. Na stronach księgarni przy tytułach podane są czasy realizacji. Czas oczekiwania na przesyłkę zależy od wybranej formy doręczenia. Czas oczekiwania = czas realizacji + czas doręczenia.

Czas realizacji zamówień w internetowej księgarni KPA uzależniony jest od dostępności tytułów w księgarni oraz u dostawców. Jeżeli książki znajdują się w magazynie KPA wówczas przesyłka wysyłana jest w ciągu 24 godzin. W większości przypadków czas realizacji wynosi 2 dni robocze. Zdarzają się jednak książki, których dostępność u dostawców jest ograniczona. Wówczas termin realizacji może się wydłużyć. Jeżeli dostawca nie dostarczy nam towaru w okresie 2 tygodni poprosimy Państwa mejlem o potwierdzenie chęci oczekiwania na zamówiony tytuł.

Przy płatności kartą wysłanie paczki nastąpi po otrzymaniu płatności przez KPA.

Czas doręczenia przesyłki przez Pocztę Polską (na terenie Polski) wynosi zgodnie z jej regulaminem 3 dni robocze, dostarczenie przez kuriera to jeden dzień. Proszę pamiętać, że bardzo ważne jest podanie prawidłowych danych adresowych, w tym kodu pocztowego (w przypadku kuriera bardzo pomocne jest podanie numeru telefonu).


Dostawa zakupów


Zamówione pozycje są dostarczane na terenie Polski za pośrednictwem w pierwszej kolejnści za pomocą kuriera , (z kurierem mamy podpisaną umowę), w wyjątkowej sytuacji dostawa jest dokonywana za pomocą Poczty Polskiej. Cennik wysyłki kurierem i Pocztą Polską w zależności od wartości zamówienia na terenie Polski:

Wartość zamówieniaKoszt przesyłki
zamówienie do 249,99 zł15 zł
zamówienie od 250,00 złbez kosztów :-)

Formy płatnościProponujemy następujące sposoby dokonania płatności:

Za zaliczeniem - inaczej "za pobraniem" - zapłata za doręczoną przesyłkę nastąpi dopiero przy odbiorze.

Przy użyciu karty kredytowej - po złożeniu zamówienia skompletujemy wszystkie zamówione pozycje. Dopiero wtedy przekażemy pocztą elektroniczną informacje o miejscu, gdzie będzie można bezpiecznie wprowadzić dane karty. Bardzo ważne jest więc podanie prawidłowego adresu mejlowego. W celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa autoryzacja karty odbywa się on-line poprzez Centrum Autoryzacji Kart Kredytowych firmy eCard lub system CitiConnect. Połączenie to jest szyfrowane przy użyciu technologii SET i SSL. Dane karty trafiają bezpośrednio do Państwa banku i nie są w innym miejscu przechowywane. Przy tym sposobie zapłaty mają Państwo dodatkową możliwość wybrania alternatywego adresu wysyłki. To znaczy, że paczka z zamówionymi pozycjami zostanie wysłana na wybrany przez Państwa adres na przykład jako prezent. Akceptujemy płatność kartami VISA, MasterCard/EuroCard oraz elektroniczną portmonetką OnetPortfel. Niestety nie jest możliwa płatność kartą, która może być odczytana jedynie przez terminal elektroniczny - Visa Electron czy Maestro.Faktury VAT


Na życzenie naszych klientów wystawiamy faktury VAT. Aby otrzymać fakturę proszę zaznaczyć w chwili składania zamówienia odpowiedni typ dokumentu sprzedaży oraz wypełnić i podpisać upoważnienie do wystawiania faktur VAT bez podpisu odbiorcy (wzór tego upoważniania znajduje się tutaj). Prosimy o nadesłanie nam tego upoważnienia pocztą. Zamówienie będzie realizowane od momentu otrzymania przez nas upoważnienia.

Jeżeli chcą Państwo otrzymać fakturę VAT, a w chwili składania zamówienia nie zostało to odpowiednio odznaczone, (okres, w którym możliwe jest wystawienie faktury VAT jest ograniczony), natychmiast po otrzymaniu zamówionych towarów prosimy wypełnić i podpisać upoważnienie do wystawiania faktur VAT bez podpisu odbiorcy zamieszczone na naszej witrynie internetowej (tutaj). Koniecznie (!) proszę dołączyć do tego upoważnienia paragon fiskalny, który otrzymali Państwo wraz ze specyfikacją. Upoważnienie wraz ze specyfikacją należy wysłać na nasz adres

Jeżeli zamawiane w naszym sklepie towary są na potrzeby działalności gospodarczej, proszę zaznaczyć pole "faktura na firmę" w danych osobowych. Wypełnione i podpisane upoważnienie do wystawiania faktur VAT bez podpisu odbiorcy (wzór tego upoważnienia jest (tutaj) prosimy nadesłać pocztą. Zamówienie będzie realizowane po otrzymaniu przez nas upoważnienia.


Wysyłka za granicę


Zamówione pozycje są dostarczane poza granicę Polski za pośrednictwem:
Poczty Polskiej


Wszystkie ceny w KPA są podawane w walucie polskiej (PLN). Przed złożeniem zamówienia proszę sprawdzić aktualny przelicznik złotego na waluty obce.


Warunki płatności przy zamówieniach za granicę:
Do zamówień zagranicznych wymagamy płatności wyłącznie kartą kredytową. Akceptujemy płatność kartami VISA oraz MasterCard/EuroCard.

Cła i podatki graniczne:
Paczka przesłana z Polski za granicę może podlegać opłatom importowym i podatkom, nakładanym przez kraj odbiorcy. Wszystkie dodatkowe formalności związane z odebraniem przesyłki z urzędu celnego leżą w gestii kupującego. Nie mamy żadnej kontroli nad wysokością dodatkowych opłat i nie możemy ich przewidzieć - zależą od ustawodawstwa kraju odbiorcy. Aby otrzymać bardziej szczegółowe informacje na temat opłat granicznych podatków i cła, prosimy skontaktować się z lokalnym urzędem celnym w Państwa kraju. W przypadku zamówień z zagranicy ceny nie są pomniejszane o podatek VAT.

Reklamacje i zwroty


Dokument zwrotu towaru

W przypadku reklamacji lub zwrotu towaru, wraz ze zwracanym lub reklamowanym towarem prosimy wysłać nam wypełniony i podpisany zamieszczony tutaj "Dokument zwrotu towaru". Do "Dokumentu zwrotu towaru" prosimy dołączyć paragon fiskalny, który otrzymaliście Państwo wraz ze zrealizowanym zamówieniem.
Po otrzymaniu zwrotu wraz z ww. dokumentami, zwrócimy towar pozbawiony wad lub pieniądze w sposób, który będzie wybrany spośród propozycji zawartych w Dokumencie zwrotu towaru. Pragniemy poinformować, że zwrot pieniędzy nastąpi szybciej przelewem na rachunek bankowy niż przekazem pocztowym.

Reklamacje

Wszystkie pozycje w naszej ofercie objęte są gwarancją producenta. Jeżeli zdarzy się, że po otrzymaniu przesyłki będą jakieś wady techniczne lub uszkodzenia mechaniczne powstałe podczas dostawy, należy odesłać przesyłkę Pocztą Polską. Zwrócimy koszty wysyłki i wymienimy książki na pełnowartościowe lub, jeśli nie będzie to możliwe, zwrócimy pieniądze.

Zwroty


* znajduje się w oryginalnym i nienaruszonym opakowaniu,
* nie nosi śladów używania,
* nie posiada wad, z wyjątkiem stanowiących podstawę do reklamacji,

Zwroty towar wysyłają Państwo w takim przypadku na własny koszt.

Adres tylko do korespondencji:

Marcin Dybowski

ul. Klonowa 10A
05-806 Komorów

W razie wątpliwości prosimy o skontaktowanie się z nami: -
tel./fax 22 - 758-03-59 dla zagranicy +48 22 7580359 -
email - antyk2@tlen.pl lub
email - biuro@antyk.org.pl
Pokaż więcej
Zobacz

Pokaż więcej
Zobacz

Pokaż więcej
Zobacz

Pokaż więcej
Zobacz

Pokaż więcej
Zobacz

Pokaż więcej
Zobacz

Pokaż więcej
Zobacz

Pokaż więcej
Zobacz

Pokaż więcej
Zobacz

Pokaż więcej
Zobacz

Licznik
Strona główna Książki wydawnictwa Antyk Jak kupować Logowanie Kontakt z nami Informacje o naszej firmie Zapowiedzi Strona fundacji Strona startowa